Strona Główna arrow Aktualności miejskie
Aktualności miejskie
Ograniczenia w ruchu na Bema
Od czwartku (4 marca 2021 r.) w związku z Halowymi Mistrzostwami Europy w Lekkiej Atletyce, północny pas ruchu ul. Bema od Matejki do zachodniego wjazdu na halę przy ul. Bema będzie wyłączony z ruchu. Będzie on dostępny tylko dla pojazdów obsługujących imprezę. 
Czytaj całość...
HME Toruń2021 z patronatem prezydenta RP
Na zaproszenie prezydenta Michała Zaleskiego prezydent RP Andrzej Duda objął oficjalnym patronatem 36. Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce.
Czytaj całość...
To będą rekordowe mistrzostwa!
733 zawodników (405 mężczyzn i 328 kobiet) z 47 krajów zgłosiło się do 36. Halowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce, które rozpoczną się w czwartek 4 marca 2021 r.  w Arenie Toruń. To rekord w historii halowych mistrzostw kontynentu.
Czytaj całość...
Park na Skarpie
Oprócz infrastruktury mieszkaniowej niezwykle ważnym elementem toruńskich osiedli są tereny zielone i obszary służące rekreacji. Zrewitalizowany park miejski za pawilonem Maciej na osiedlu Na Skarpie to miejsce, z którego bardzo chętnie korzystają mieszkańcy.
Czytaj całość...
Szczepionki dla osób 75+
Osoby, które ukończyły 75. rok życia, mogą skorzystać z bezpłatnych szczepionek przeciwko grypie, które zostały wprowadzone na listę leków refundowanych w 100 proc.
Czytaj całość...
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Na Skarpie"