Strona Główna arrow Aktualności arrow Kolejna nagroda - Orły Wprost dla Skarpy
Kolejna nagroda - Orły Wprost dla Skarpy
Siedem toruńskich firm zostało nagrodzonych w rankingu Orły Wprost 2017. Z wielką radością informujemy naszych mieszkańców, że  Spółdzielnia Mieszkaniowa  „Na Skarpie” w Toruniu obok  takich firm jak Uniwersytet  Mikołaja Kopernika, czy  Toruńskie Zakłady  Materiałów Opatrunkowych została  doceniona i jest wśród  laureatów. Było to dla nas duże zaskoczenie, ponieważ nie zgłaszaliśmy naszej Spółdzielni  do rankingu.

Orły Wprost  jest to nagroda dla firm, samorządów oraz wybitnych osobowości regionu, pod patronatem honorowym  Ministerstwa Rozwoju. To nagroda dla tych którzy wnoszą szczególny w  rozwój gospodarki, regionu oraz kraju,  którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich działach  ale w drobnych z pozoru  decyzjach i działaniach które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski.
Symbolem wyróżnienia jest się godło Państwa Polskiego – wizerunek Orła Białego – które wisiało w siedzibie Prezydenta i Rządu II RP od roku 1945 przy 43 Eaton Place w Londynie  tzw. „Zamku Znamienne były słowa wypowiedziane podczas Gali  przez  Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego „ …przekazując  wyróżnienia i statuetki Orłów Wprost, wyrażamy ufność w to, że nie zabraknie nam w najbliższej przyszłości prawdziwych liderów. Podobnie jak orły, są to okazy rzadkie, ale silne i decydujące o sukcesie. Na takich ludzi dziś wskazujemy i takich honorujemy. Wszystkim wyróżnionym  gratuluję zdobytego uznania”.

Przypomnijmy, ze jest to kolejne wyróżnienie obok otrzymanej  w roku 2015 nagrody „Gazele biznesu”- którą Spółdzielnia uzyska  ponieważ została  zaliczona  do grona najdynamiczniej rozwijających się firm.
Powyższe  jest dla nas potwierdzeniem  prawidłowego zarządzania Spółdzielnią, w tym jej finansami.

Cieszymy się że możemy przekazać  Państwu tą informację, jednak dla pracowników Spółdzielni Mieszkaniowej „Na Skarpie” największą nagrodą jest zadowolenie jej mieszkańców z ich bieżącej pracy.

Image
 
Image
 


Spółdzielnia Mieszkaniowa "Na Skarpie"